Rahvusvaheline tööstuskonverents Industry 4.0 in Practice

Tööstuse digitaliseerimise teemaline "Industry 4.0 in Practice" konverents toimub 7.-8. juunil 2018. Konverentsi korraldavad Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL), Tallinna Tehnikaülikool, EAS ja Eesti Elektroonikatööstuse Liit. 7. juunil toimub konverents ja 8. juunil korraldab EAS Tehnopolis Industry 4.0 Idea Hack'i.


2015. a. alguse saanud konverentsist on saanud suurim tööstuse digitaliseerimise teemaline sündmus kogu Baltikumis, kuhu sel aastal on oodata üle 300 rahvusvahelise osaleja tööstus- ja IKT-sektorist ning avaliku sektori ja ülikoolide esindajate hulgast.

Jätkame neljandat korda toimuval konverentsil eelmistel aastatel alustatud teemadega ja räägime tööstus 4.0 põhimõtete reaalsest rakendamisest - parimaid praktikaid ja näiteid jagavad oma ala tipptegijad. 

Näiteks räägib Edward Blomstedt, kuidas AirFaasi turuletulek märtsis raputab ülemaailmset tööstussektorit samuti kui UBERi ja Airbnb tulek muutis tarbijakäitumist omas sektoris. 
Dominik Rohrmus tutvustab LNI4.0 uuenduslikku testkeskuste ja laborite võrgustikku, kus tööstuse 4.0 keskkonnas toimub uute tehnoloogiate ja ärimudelite katsetamine, et nende majanduslik teostatavus enne turuletoomist üle vaadata.
Veronika Domova räägib ABB Corporate Research keskuse teadus- ja arendustööst, mis toimub ABB ettevõtete uurimiskeskustes seitsmes riigis - Hiinas, Indias, Saksamaal, Poolas, Rootsis, Šveitsis ja Ameerika Ühendriikides - mis koondavad kõrgelt kvalifitseeritud rahvusvahelisi teadlaste ja inseneride meeskondi.
Telia IoT valdkonna juht Toomas Kärner on öelnud, et kui me täna elu ilma internetita ei kujuta enam ette, siis homme ei kujuta me enam ette, et meid ümbritsevad asjad ei suhtle omavahel või et teenindusvaldkonnas aitab meid tehnoloogia asemel inimene. Toomas Kärner oskab avada tööstuse digitaliseerimise telgitaguseid. 

Konverentsile registreerumine on juba avatud ja täpsem informatsioon leitav meie kodulehel: www.industry40.ee

Eelmised aastad on näidanud, sektori tähtsaimal konverentsil osalejate huvi on suur, seepärast tasub registreeruda juba praegu, et kindlustada endale koht ka sel aastal.  

Doris Põld, ITL, IKT klastrijuht
Doris.pold@itl.ee 
+372 511 44 11

Meenutusi 2016. a. konverentsist.