Praktilised digitaliseerimise seminarid: I Millest alustada digistrateegia loomist?

14. aprill 2021

ITL ning Tööandjate Keskliit korraldavad koostöös 4-osalise virtuaalsete seminaride sarja „Ettevõtte praktiline digiteekond“. Ootame seminaridele ettevõtete juhte, kes soovivad viia tootmise või teenuste osutamise digitehnoloogiate abil järgmisele tasemele. Esimene virtuaalne koostööseminar „Millest alustada digistrateegia loomist: praktilised näited digistrateegia tasuvusest“ toimub 14. aprillil 2021.

Ootame seminaridele ettevõtete juhte, kes soovivad viia tootmise või teenuste osutamise digitehnoloogiate abil järgmisele tasemele. Esimene virtuaalne koostööseminar „Millest alustada digistrateegia loomist: praktilised näited digistrateegia tasuvusest“ toimub 14. aprillil 2021.

Seminar pakub praktilisi kogemuslugusid, töövahendeid ja toetusmeetmeid ettevõtte digistrateegia loomiseks ja teostamiseks. Näiteks üks esimese seminari kogemusloo rääkija on Polven Foods ja rahastusmeetmeid tutvustab EAS ning Swedbank.

I seminar toimub kella 9.30-11.15. Täpsem päevakavaRegistreeruda saab http://bit.ly/3tuX9kY.

Lisainfo seminaride kohta: http://bit.ly/digiteekond

Järgmised koolitused toimuvad 6. mail „Plaanidest rakendamiseni – praktilised näited digitaliseerimise plaanide elluviimisest ettevõtetes“, 21. mail „Töövoogude automatiseerimine – lihtsad näited andmete kasutamisest ja mobiilsest töö korraldamisest“ ja 8. juunil „Masinõppe rakendused tööstuses – praktilised näited ja kasutegurid“.

Koolituste läbiviimist toetab DINNOCAP projekti raames Euroopa Regionaalarengu Fondi INTERREG Läänemere programm.

Lisainfo:
Doris Põld, Eesti IKT klastri juht, ITL
Doris.pold@itl.ee

Raul Aron, analüütik-nõunik, Eesti Tööandjate Keskliit
raul.aron@employers.ee