Tallinn Digital Summit 2022

10. oktoober 2022 - 11. oktoober 2022

Algab iga-aastane rahvusvaheline suurüritus Tallinn Digital Summit, mille peateemaks on usaldusväärne ühendatus. Kell 11 algavaid ettekandeid ja arutelusid näeb otsepildis ERR-i portaalis.

Konverentsi avakõne peab peaminister Kaja Kallas, peaesinejad on Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen, Rwanda peaminister Édouard Ngirente ning Schmidt Futuresi kaasasutaja ja Google’i endine tegevjuht Eric Schmidt. Tippkohtumisel osalevad ministrid 15 riigist ja külalised enam kui 30 riigist.

Eesti IKT klaster osaleb online-expol. Teisipäeval peab ettekande ITL-i katusorganisatsiooni DIGITALEUROPE juht Cecilia Bonefeld-Dahl.

Tallinn Digital Summit on iga-aastane kõrgetasemeline tippkohtumine, mida võõrustab Eesti peaminister, ning mis toob kokku sarnaselt mõtlevate ning digitaalselt arenenud riikide tipp-poliitikud, rahvusvahelised organisatsioonid, arvamusliidrid, ettevõtjad ja tehnoloogiaeksperdid, et et käsitleda tänaseid ja homseid kõige pakilisemaid küsimusi ning arutada, kuidas kõige paremini liikuda edasi meie ühisel teel ühendatud digitaalse tuleviku suunas.