FOOTBALL ICT 2011

Elioni Spordiklubi lahtised meistrivõistlused jalgpallis panid FC Levadia jalgpallistaadioni terveks päevaks kihama. Võidukarikatega lahkusid suurelt jalgpallipeolt Ericssoni meeskond ja Elioni naiskond.

Turniiril osales 19 meeskonda ja 2 naiskonda. Meie sisemise jalgpalli elavdamiseks ja konkurentsi tihendamiseks kutsusime osalema Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liitu kuuluvate ettevõtete võistkondi. Tuleb ausalt tunnistada, et nii suur huvi ja arvukas osavõtt üllatas korraldajaid. See üllatus oli meeldiv, aga pani meie õlule ka paraja vastutuse. Võistluste süsteemi, ajakava, kogu logistika väljamõtlemine oli paras ülesanne.

Meie klubi tagasihoidlikust siseturniirist oli saanud suur, rahvusvahelise mängijate koosseisuga turniir Football ICT 2011.

Päeva jooksul peeti kokku 46 mängu. Need mängud tegi põnevaks võistkondade suhteliselt ühtlane tase. Nagu jalgpallis ikka, oli õnne ja õnnetust, võimalusi ja emotsioone. Kokkuvõttes valitses aga Fair Play, millesse panustasid kõik mängijad, kohtunikud ja korraldajad.
Turniiri Football ICT 2011 esimesed võijad ja ühtlasi ka Elioni Spordiklubi tänavused meistrid on Ericssoni meeskond ja Elioni naiskond.

Finaalmängus võitis Ericssoni meeskond WebMediat 2:0 ja Elioni naiskond oma head rivaali EMT naiskonda 1:0. Võitnud võistkonnad saavad lisaks karikatele ja meenetele auhinnaks ühistreeningu FC Levadia esindusmeeskonnaga.

Turniiri parimaks naismängijaks tunnistati Liis Saharov (Elion). Parim meesmängija oli Kirill Kasjanov (Ericsson). Parim väravavaht oli Sander Piibemann (Webmedia), parim ründaja Pärt Erikson (TÜ ITO) ja stiilseim mängija Kadri-Ann Valgeväli (Proekspert).

Suur tänu ilusa jalgpallipäeva eest kõikidele mängijatele ja turniiri korraldajatele!