FOOTBALL ICT 2013

Eesti IKT sektori jalgpalliturniiri FOOTBALL ICT 2013 võitsid Elioni naised ja Starmani mehed, kes lisaks medalitele ja karikatele saavad auhinnaks ühsitreeningu FC Levadia esindusmeeskonnaga.

Naiste turniiril võitis Elion kõik neli mängu ja pälvis 12 punktiga esikoha. Järgnesid EMT 7, Nortal 4, Starman 3 ja Ericsson 1 punktiga.

Naiste turniiri parimaks mängijaks tunnistati Jana Aare (Elion), mängijaks Rage Hindrimäe (EMT) ja väravakütiks ainsana kaks väravat löönud Elina Stepanova (Nortal), kes ainsa naisena osales ka meeste turniiril ning kaitses Nortali väravat.

Meeste turniiril jõudsid teist aastat järjest finaali Starman I ja Tele2 ning taas oli parem Starman I, alistades vastase penaltiseerias 2:1. Kolmas oli Ericsson, kes otsustavas mängus oli üle Helmesest 3:0. Kokku osalesid meeste turniiril 15 võistkonda.

Meeste turniiri parimaks väravavahiks oli teist aastat järjest Martin Havik (Starman I), mängija Pavel Bogdanov (Starman I) ning resultatiivseim mängija Leino Avi (Tele2) viie väravaga. Eriauhinnad pälvisid ka medalimeeskondade väravavahid Timo Tarkmees(Tele2) ja Pavel Pogodajev (Ericsson).

Võitjate autasustamine koos võimsa järelpeoga toimus Vana Villemi Pubis. Kõikidele osalejatele pani FC Levadia välja auhinnaks esindusmeeskonna mängijate autogrammidega jalgpallid. Medalivõitjaid ja parimaid mängijaid autasustasid ITL-i president Anneli Heinsoo, Elioni Spordiklubi jalgpallisektsiooni juht Viljar Kont ning jalgpallilegend Indrek Zelinski.

FOOTBALL ICT 2013 läbiviimist toetasid ITL, Elioni Spordiklubi ja FC Levadia.