FOOTBALL ICT 2015

Juba viiendat korda võtsid ITL-i valdkonna jalgpallivõistkonnad omavahel mõõtu. Turniiril ICT Football 2015 osales 12 meeskonda ja 5 naiskonda.

Naiste turniiri esikoha selgitas Elioni ja EMT omavaheline kohtumine. Tasavägise mängu alguse järel pöördus kaalukauss EMT naiskonna poole, kes 2 .0 võiduga kindlustas turniiril esikoha. Teise koha saavutas Elioni naiskond ja kolmas oli Affecto, kes võitis nii Ericssoni kui Starmani naiskondi, kuid kaotas Elioni (0 :1) ja EMT (1 : 4) naiskondadele.
Naiste parimaks väravavahiks valiti Jana Aare (Elion), parimaks mängijaks Merlyn Mletsin (EMT) ning parimaks väravalööjaksBirgit Albert (Affecto, 8 väravat!).

Meeste turniiril jõudsid finaali Starman I ja Swedbank, kus tõeliselt heatasemelises kohtumises võitis 1 :0 Starman. Kolmanda koha mängus Ericsson Supply – Playtech võitis Ericsson Supply viigiga 1 : 1 lõppenud mängu järel penaltidega 3 : 2. Meeste turniiri parima väravavahi tiitli sai Sergei Karpovitš (Ericsson Supply), parima mängija tiitli Dmitri Žguro (Starman I) ning parima väravalööja tiitli Vitaly Rakhanskiy (Nortal, 5 väravat).

Lisaks jagati eriauhinnad suurepärastele mängijatele Liis Saharov (Elion), Elina Stepanova (EMT/Nortal), Kimmo Ploompuu(Swedbank) ja Karel Pärlin (Playtech).

Turniiri korraldasid Elioni Spordiklubi ja FC Levadia. Toetasid ITL, Estonian Burger Factory ja MTÜ Spordiselts.