ICT FOOTBALL 2019

Eesti IKT sektori jalgpalliturniir FOOTBALL ICT toimub alates 2011. aastast. Esimese meeste turniiri võitis Ericsson, aastatel 2012-2017 võitis kuus korda järjest Starmani meeskond, kahel viimasel aastal pälvis kuldmedali Kuehne+Nagel. Naiste turniiril on esikohti pälvinud EMT, Elioni ja Telia naiskonnad.

Naiste turniiril alistas Telia Elisa tulemusega 3:0. Kaks väravat lõi Ragne Hindrimäe ja ühe Liis Saharov.
Meeste turniiril pälvis kuue meeskonna konkurentsis 13 punktiga esikoha tiitlikaitsja Kuehne+Nagel. Seejuures hoidis võitjameeskond kogu turniiri vältel oma värava puutumatuna. Elisa kogus 12, Nortal 8, Ericsson ja Bolt 4 ning Telia 1 punkti.

Naiste turniiri parimaks väravavahiks valiti Kaili Tael, ründajaks Ragne Hindrimäe ja mängijaks Kadre Päri (kõik Telia). Eriauhinnad pälvisid Monika Kukkonen (Elisa) ja Ingrid Viinapuu (Telia).
Meeste turniiri parim väravavaht oli Maksim Suhhomjatnikov (Kuehne+Nagel), mängija Magnar Mikkelsaar ning ründaja Ilya Kulikov (Kuehne+Nagel). Nii Mikkelsaar kui Kulikov lõid turniiril viis väravat. Eriauhinna pälvis Elisa võistkondade juhendaja Priit Simson.

FOOTBALL ICT 2019 läbiviimist toetasid ITL ja FC Levadia Jalgpallikool.