ICT RANNAVOLLE 2015

Elioni Spordiklubi korraldamisel toimus Peetri rannavolle väljakutel esimene IKT sektori inimestele suunatud rannavõrkpalli turniir ITL Rannavolle 2015. Osalema ja suurepärast ilma tuli nautima 12 segavõistkonda ja kõikidele jätkus ägedaid mänge terveks päevaks.

Esimesse poolfinaali jõudsid Fujitsu ja Tele2 võistkonnad. Mõlemad olid väga osavad, kuid finaali mängis ennast Fujitsu. Teises poolfinaalis kohtusid Swedbank ja Elioni Spordiklubi 2 võistkond, Swedbankil oli seekord püssirohtu rohkem. Kolmanda ja esimese koha kohtumised olid mõlemad ülimalt põnevad ja tasavägised. Tele2 ja Elioni SK 2 mängisid mõlemad väga hingega ja mõlemad võistkonnad suutsid geimi ära võtta, kuid lõpuks sai Tele2 südika mänguga teenitud kolmanda koha.

Finaal Swedbanki ja Fujitsu vahel oli juba omaette klassist. Väga ilus tehnika ja sooritused mõlemalt poolt, ulmeline kaitsemäng ja vastupidavus ning taas läks mäng otsustava kolmanda geimi peale. Kavaluse ja jõuga pani seal ennast maksma Fujitsu ning turniiri võit oli nende.