ICT RANNAVOLLE 2016

Nõmme Spordikeskuses toimus suurepärase ilma saatel juba teine ITL Rannavolle turniir. Päeva jooksul sai näha väga palju põnevaid ja tasavägiseid mänge, kus võitjat oli raske ette ennustada.

Poolfinaalides sattusid vastamisi tiitlikaitsja ja favoriit Fujitsu ning esimest korda osalenud Telia 3. Mäng oli üsna tasavägine, kuid lõpus panid Telia SK mängijad käigu juurde ja jõudsid finaali. Teises poolfinaalis Ülemiste City 1 ja Telia 4 võistkonna vahel jagus samuti põnevaid hetki kuhjaga, kuid finaal sai seekord Telia võistkondade siseasjaks. Laidy Lainoja ja Armands Putnis Fujitsust ei lasknud enam viimast poodiumikohta käest ja võtsid kolmanda koha mängus oma. Grete Adler ja Margus Nõlvak Ülemiste City 1st tegid küll terve turniiri vältel head mängud, kuid seekord jäid veel napilt auhinnalisest kohast ilma.

Oli vaid üks võistkond, kes ühtegi kaotust kirja ei saanud ning neile ka teenitud turniirivõit – Telia 3, Sofiko Espenberg ja Tanel Uusküla! Finaalis pidi tunnistama nende paremust Telia 4 võistkond, Margot Lelle ja Ivar Laes.

Turniiri parimaks meesmängijaks tunnistati ühehäälselt Tanel Uusküla ja parimaks naiseks osutus Nadežda Verhogljad Skype võistkonnast.

Võistkondlik paremusjärjestus:
1. Telia 3
2. Telia 4
3. Fujitsu
4. Ülemiste City 1
5. TLÜ/SEB
6. Telia 1
7. Tieto 1
8. Skype
9. Playtech
10. Pocopay/Telia
11. Helmes 2
12. Helmes 1
13. Telia 2
14. Tieto 2
15. Mooncascade 2
16. Mooncascade 1
17. Ülemiste City 2

Suured tänud kõigile osavõtjatele, Telia Spordiklubile ja ITL-le korraldusliku poole ja Sportlandile auhindade eest!