ICT TENNIS 2013

Elioni Spordiklubi korraldas koostöös Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga (ITL) Tere Tennisekeskuses tenniseturniiri ICT Tennis 2013.

Paarismänguturniirina toimunud võistlusel peeti põhimängud kolmes alagrupis. Alagruppide võitjad ja neljandana parima tulemuse saanud paar selgitasid poolfinaalides võistluse kõrgemad kohad.

Poolfinaalidesse jõudsid Karin Kanepi/Riho Raassild; Enno Kiviloo/Meelis Anton; Liisi Ots/Markko Krause ja Tiit Tammiste/Andrus Dureiko. Kokkuvõttes võitsid turniiri Liisi Ots (Ericsson) ja Markko Krause (Elion). Teisele kohale tulid Karin Kanepi (Elisa) ja Riho Raassild (Sertifitseerimiskeskus) ning kolmandaks Meelis Anton (Ericsson) ja Enno Kiviloo (Elioni SK).

Elioni Spordiklubi laiendab Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga spordialast koostööd. Elioni Spordiklubi meistrivõistlustest on kasvanud välja jalgpalliturniir “Football ICT” ja korvpalliturniir “ICT Basketball”. Nüüd siis ka “ICT Tennis”, millest osavõtjad on veendunud, et ühisüritusi tasub jätkata ja edasi arendada.

Ühisel jõul korraldatud turniirid on toonud arvukalt uusi osavõtjaid ja lisanud võistluspinget ja põnevust ning liidavad IKT valdkonna inimesi.