ICT TENNIS 2015

Tere Tennisekeskuses toimus Elioni Spordiklubi ja ITL-i korraldusel tennise paarismängu turniir ICT Tennis 2015. Kolmandat korda peetud võistlusel oli rekordarv osalejaid – 50 mängijat kahekümnest IT ja telekommunikatsiooni valdkonna ettevõttest.

Eeldatava mängutaseme ja -kogemuse alusel paigutati mängijad tugevusgruppidesse ja loositi paarid. Mängud peeti kuues alagrupis, kust plussringi pääses iga grupi kaks paremat ja ülejäänud selgitasid oma paremuse lohutusringis. Iga paar sai vähemalt viis mängu ja see tähendas kõigile osavõtjatele pikka ja tihedat võistluspäeva.

Nagu spordivõistlustel kombeks, selgusid toreda spordipäeva lõpuks ka turniiri ICT Tennis 2015 võitjad. Kolmanda koha karikad võitsid Greg Otsa (Eesti Telekom)/Maris Uustalu (Skype), kes tasavägises pronksimängus alistasid Rain Laane ( Microsoft Estonia)/Kristjan Niinemaa (Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid). Südi mänguga jõudsid teisele kohale Meelis Anton (Ericsson Eesti)/Marek Piller (Eesti Telekom). Turniiri esikoha, kuldsed karikad ja rändkarika võitsid Jevgeni Marenkov (Kühne+Nagel)/Katrin Jaaska (Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid).

Ladusalt kulgenud turniiri aitasid korraldada Elioni Spordiklubi tennisesektsiooni juht Meelis Anton ja peakohtunik Alar Milk. Auhindadega toetasid Ericsson Eesti ja Eesti Telekom. Tänu kõigile toetuse eest!