RockIT 10

IKT-sektori aasta rajum üritus RockIT tähistab sel aastal oma 10. aasta juubelit.

Seekord juubelihõnguliselt 10-ndat korda astub lavale sektori bändide paremik juba reedel, 17. mail 2024 Helitehases (Madara 22a, Tallinn) esinemisjärjekorras: Metrosert, Mood Mess (Microsoft Eesti Arenduskeskus), Showbit (ITL Segakoor), Palavik (Microsoft), The Salvers (Salv Technologies), Grüne+Wagen (Kühne+Nagel), Levira ja Teletorni bänd ja A Bit Selfish (Net Group).

RockIT kontserdi elluviimisele aitavad kaasa (olete teretulnud sponsorina üritust toetama): trummid toob lavale TH Drums.

Tulge, tehke RockIT-st oma meeskonna pidu!

Plakatid, mida on võimalik jagamiseks alla laadida:
horisontaalne EST ja ENG;
vertikaalne EST ja ENG.

Saage tuttavaks – tutvustame järjest esinevaid bände!

“Mood Mess”

Microsoft Eesti ja Arenduskeskuse bänd nimega “Mood Mess” on osalenud RockIT-l algusest peale, nad on avanud konverentsipäevi, tehtud on hommikusi äratusi Hommiku TV-s, koos esitatud lugusid Tallinna Lauluväljakul sõprusbändiga Palavik ning esinetud Tartus koos Targetsi (Ericssoni bänd) mõnusate meestega.

RockIT-l astub bänd üles koosseisus:
Kaie Sauga – laul,
Ahti Urb – kitarr,
Mikk Peetrimägi – kitarr,
Oliver Ott – tšello,
Priit Lätt – trummid,
Madis Viksi – bass.

Levira ja Teletorni bänd

Lisaks sellele, et Levira aitab kõigil teistel ülekannete kaudu särada, loovad nad koostöös ka ise midagi kuulamisväärset. Üle nelja aasta tegutsenud Levira ja Teletorni bänd toob 17. mail Helitehases esitlusele Eesti rokiklassika parimad palad Mark Knopfleri võtmes, kuulda saab ehk ka mõnda omaloomingulist rokilugu.

Bänd astub üles järgmises koosseisus:
Hanna-Birgit Sinkel – vokaal ja rütmikitarr;
Annika Phillips – flööt;
Ago Väärsi – vokaal;
Urmo Soe – soolokitarr;
Kristo Kaasan – trummid;
Jüri Kriisemann – basskitarr.

Grüne+Wagen

Ettevõtte Kühne + Nageli bänd on lavadel rokkinud 10 aasta jooksul. Pakutavas valikus kuulajatele põhiliselt blues ja rock ning mõned ballaadid. Bändi moodustavad 4 instrumentalisti ning 3-4 lauljat. Põhiliselt on esinetud ettevõtte üritustel, loomulikult ka RockIT-l, vahel sekka muidki avalikke esinemisi, näiteks Hamburgis. Aga üks hästi salvestatud esinemine oli pandeemia alguses Alexela kontserdisaalis, kust tehti ülekanne üle maailma Kühne + Nageli inimestele. Sealt ka foto.

ShowBit 

ITL Segakoori osalemine RockIT-l algas koos bändiga “Palavik” 2012. a. Kaks aastat hiljem astuti lavale juba oma bändiga, nii on osaletud vastavalt teemale erinevate nimede all: PunkBit – pungiklassika, RockBit – glamrocki paremad palad, EtnoBit – rahvamuusika töötlused  rockivõtmes, EstoBit – EV100 auks. Bändi eripäraks on suure vokaalkoosseisu kasutamine rockmuusikas lisaks instrumentalistidele ning eranditult igaks ürituseks täiesti uue originaalkava koostamine. Seekord on laval ShowBit.

ITL segakoor, showbit

The Salvers

Tegemist on kõige uuem tulijaga RockIT kontserdile mõeldes. Põnevad on nad ka: päeval võitlevad bändi liikmed finantskuritegevusega (Salv Technologies OÜ), öösiti muunduvad aga rock- ja tantsumuusikuteks. Kokku on The Salversis liikmeid 7, nad pärinevad Ameerikast, Costa Ricast ja, muidugi, kodumaisest Eestist. Bändi esituses võib kuulda laule Blink182-st kuni Ursulani. Alguse sai bändielu väljakutsena esitatud lausest, kui taas Salv Technologies talvepäevadele esinejat otsiti. Basskitarristilt Mardilt küsiti, miks Salv’il bändi pole. No nüüd on. The Salvers lubab, et kohale tulijad saavad tunda, kuidas energia on laes!


RockIT on aasta vingeim üritus, kus on hea võimalus saada tõestus rahvatarkusele „IT rahvas on rokirahvas“.​

Ole kohal!

Lisainfot küsi:

Evelyn PikkaniPROJEKTIJUHTIDE ASSISTENT+372 617 7145
Elena KirtProjektide turundusjuht617 714556568035