Tenniseturniir ICT Tennis 2021

18. september 2021

Traditsiooniks saanud ITLi tennisturniir toimub laupäeval 18. septembril Tallinnas Tondi Forus tenniskeskuses. Registreerimine on avatud ja alanud!

Tegemist on tenniseturniiriga paarismängu formaadis. Võistlus toimub kõvakattega siseväljakutel. Turniiril osalemise eelduseks on tennisemängu valdamine baastasemel.

Tenniseturniir toimub ajavahemikul 11.00 – 17.00, meil on selleks otstarbeks broneeritud 6 väljakut. Palun kõikidel registreerunutel kell 10.15 spordirõivastes ja reketiga kohal olla Tondi Forus tennisekeskuse rõdul, kus tutvustame turniiri reegleid ning tabeleid.

Käesolev aasta on toonud muudatuse tenniseturniirile registreerumise protsessis, mis on nüüd efektiivne ja agiilne ühekorraga! Turniiril osalemiseks tee kohe makse summas 35 eurot kontole E862200221072484954 ja märgi makse saajaks Kalle Aleksius. Makse selgituseks lisa palun oma ees- ja perekonnanimi ning kindlasti ka mobiilinumber.

Registreerunutele saabub lisainfo Facebooki “Tenniseturniir ICT tennis” grupi vahendusel või siis personaalsel nõudmisel minu mailiaadressilt.

ITLi 2021. aasta tenniseturniir toimub kooskõlas kõikide 18. septembril Eestis kehtivate terviseregulatsioonidega.

Infot võib jagada ka oma tennisehuvilistest kolleegidele ja tuttavatele, kes on IKT sektoris tegevad! Samuti kutsu kaasa ka oma kliendid või koostööpartnerid!

Turniiri puudutavate küsimuste korral võta palun minuga ühendust meiliaadressil kalle.aleksius@levira.com.