11. tenniseturniiri tulemused

05. oktoober 2023

Järjekorras 11. ITL-i tenniseturniir on saanud ajalooks. Tallinnas Foruse Tennisekeskuses peetud turniiril osales 40 mängijat kaheteistkümnest ITL-i kuuluvast ettevõttest.

Fortuuna loosis kümme 4-liikmelist võistkonda. Mängiti ajatennist ning iga mängija sai kaheksa 25-minutilist mängu.

Võistluste peakorraldaja Sven Vismann tänab kõiki, kes leidsid aega ja energiat osalemiseks. “Turniir täitis oma eesmärgi. Kõik osalejad said palju põnevaid mänge ning uusi tutvusi oma mängupartnerite hulgast. Rõõm oli korraldajana näha, et rohkelt oli kohal juba eelmistest aastatest tuttavaid mängijaid ning mitmeid debütante. Mängutase on läinud iga aastaga järjest paremaks ning põhiturniiri tulemused olid väga võrdsed ja tasavägised. Kõikidel väljakutel oli näha palju põnevaid punkte ning siiraid emotsioone.”

Turniiri paremusjärjestus kujunes võidetud geimide põhjal. Päeva lõpetasid kohamängud, kus selgitati neli edukamat võistkonda ja rändkarika omanik.

4. koht Kristiina Maasik, Aet Telvik, Kristjan Rohtmets, Andrus Lang
3. koht Liisa Lukin, Raino Kolk, Margot Lelle, Raul Liinev
2. koht Mikk Lellsaar, Katrin Mustasaar, Viivika Ait, Greg Otsa
1. koht Sven Vismann, Sigrid Vilborn, Mart Kelindeman, Marianne Karm

Tennis 2023

Päeva jooksul korraldasime veel ennustusmängu ning parima foto- ja videokonkursi. Pärast pikka spordipäeva koguneti õhtusöögile.

Lisaks mängijatele vajab taoline turniir ka toetajaid ning tahame veel kord tänada ja tunnustada neid lahkeid ettevõtteid ja inimesi kes meie turniiri toimumisele kaasa aitasid: Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit, Telia Spordiklubi, Icourt, Lumiorav, NorVita, Mobec, MyFitness, Venus Club, Designhouse, Innomedica, Tallinki Tennisekeskus, Forus Tennisekeskus; Padel+.

ITL ja Telia Spordiklubi tänavad meeleoluka turniiri korraldamise eest Sven Vismanni, ja abi eest suur tänu – Raul Liinev, Viivika Ait, Indrek Uri, Kristjan Rohtmets. Kohtumiseni järgmisel ITL-i turniiril!

Enno Kiviloo
Telia Spordiklubi juht