Tagasi Kooli

Prindi


Tule "Reaalainetega edukaks" raames külalistunde andma - esimene võimalus juba 17.-21. oktoobril 2016

Selleaastane ITL-i tagasi kooli algatus „Reaalainetega edukaks“ toimub veidi teisel kujul. Külaslistunde saab anda mitu korda aastas ning oleme sidunud need erinevate sellesuunaliste rahvusvaheliste algatustega.  Esimene võimalus tunde anda on European Code Week-i raames 17.-21. oktoobril 2016, mil ootame IKT valdkonna ettevõtete töötajaid nii üksi kui ühise meeskonnana minema koolidesse ja viima seal läbi tunde, et näidata noortele reaalainete õppimise olulisust ja võimalikku seost nende tulevase karjääriga. Külalistundide andmiseks palun registreeri ennast või oma meeskonda SIIN.

Sõnumid, mida soovime õpilasteni viia:
- tulevik toob meie ellu üha enam nutikaid seadmeid ja masinaid, mis tähendab, et kogu maailmas on järjest enam vaja IKT oskustega inimesi, kes neid seadmeid meie heaks tööle paneks;
- juba täna on nõudlus kvalifitseeritud IT-spetsialistide järele ettevõtetes suurem kui pakkumine ja uuringud näitavad, et aastaks 2020 on Eestis puudu vähemalt 7 000 IKT kompetentsidega töötajat; 
- valides IT eriala on Sul tulevikus võimalus töötada ja ennast teostada kus iganes valdkonnas ning aidata seal tööd efektiivsemaks muuta.

Seekordse kampaania läbiviimises osalevad koostööpartneritena Haridus- ja Teadusministeerium, Tagasi Kooli Sihtasutus, Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus ning Vaata Maailma Sihtasutus.

Lisainfo saamiseks ja kampaaniaga liitumiseks võta palun ühendust:
Merle Tiigisoon
merle@tagasikooli.ee
tel 513 1231