Konverents “Naised küberturbes – eeskujud tüdrukutele”

08. detsember 2021

Tallinna Tehnikaülikool korraldab 8. detembril 2021 kella 12.00-15.30 online-konverentsi "Naised küberturbes - eeskujud tüdrukutele".

Eestis on palju tublisid naisi, kes tegutsevad IT ja küberturbe valdkonnas. Konverentsil saame nende naistega tuttvaks. Saame teada, milline on olnud nende teekond IT valdkonnas? Kuidas neil on läinud ja millest nad unistavad? Millised on nende arvates naiste tugevused IT valdkonnas?

Konverentsil tutvustatakse ka uut “Naised küberturbes – eeskujud tüdrukutele” e-kogumikku. Ürituse lõpetab KüberPuuringu õpilasvõistluse autasustamine. Konverentsile oodatakse õpetajaid ja koolide IT-võlureid, lapsevanemaid, põhikoolide ja gümnaasiumide õpilasi, üliõpilasi, ettevõtjaid ning kõiki teisi huvilisi.

Konverents on tasuta.

Konverentsi ja samanimelise õppematerjali loomist toetavad Startup Estonia, KredEx, Kaitseministeerium, Targalt Internetis, tegevused viib läbi TalTech IT-teaduskond.

Suur tänu kõikidele partner-organisatsioonidele ja ägedatele naistele-meestele, kes on aidanud teemale “naised IT-sse” ühiskonnas tähelepanu saada ning panustanud materjali loomisele ja konverentsi korraldusele.

Birgy Lorenz, Tallinna Tehnikaülikool