Meet-up: BrightEST stars of Smart City Latitude59 raames

23. mai 2024 - 24. mai 2024

Neljapäeval, 23. mail kella 12.30-14.00 toimub Kultuurikatla terrassisaalis Latitude59 töötuba.

Pakume Eesti IKT klastri ja ITS Estonia liikmetele võimalust osaleda Latitude59 raames kahel järjestikusel üritusel, mida korraldame Escaltech projekti raames koostöös Tartu Teaduspargiga.

Toome kaheks päevaks kokku kõige ägedamad tehnoloogiaettevõtted Eestist ja mujalt, selleks et võrgustuda, saada osa uutest rahastusvõimalustest ning kuulda parimaid kogemuslugusid.

  • Tule, ja avasta uus rohetehnoloogia kiirendi, mis aitab sinu ettevõtet kasvatada!
  • Kuula kogemuslugusid edukatelt ettevõtjatelt!
  • Kasuta võimalust tutvustada ennast innovaatilistele ettevõtetele ja tutvuda teiste targa linna valdkonna kasvuettevõtetega Eestist ning mujalt!

Võrgustumise töötuba

Neljapäeval, 23.05.24 kella 12.30-14.00 (Kultuurikatla terrassisaalis) 

Päevakava
Kell 12.30 – 13.00 Kas kiirendid on tee edukaks scale-upiks?
Tartu Teaduspark ja ITS Estonia pakuvad rohetehnoloogia valdkonna idufirmadele ainulaadset kiirendiprogrammi, mis toetab nende arengut ja pakub terviklikku paketti kvaliteetseid tehnoloogia- ja äriarendusteenuseid.
Kõnelejad: Keskkonnainvesteeringute keskuse juhataja Andrus Treier ja Tartu Teaduspargi juhatuse liige Pirko Konsa).
Küsimusele “Miks Eesti logistika ja liikuvuse valdkond vajab kiirendit?” annab põhjaliku vastuse Kliimaministeeriumi liikuvuse arengu ja investeeringute osakonna juhataja Eva Killar.

13.00 – 14.00 Edukate scale-up ettevõtjate kogemused kiirendites 
Kutsume noori kasvupotensiaaliga ettevõtteid osalema ITS Estonia ja Tartu Teaduspargi korraldatavas logistika ja liikuvuse kiirendis, rõhutame, et see programm pakub võimalust arendada oma ettevõtet ja viia see järgmisele tasemele. Osalejad saavad mitmekülgseid praktilisi teadmisi ja nõuandeid kogenud mentoritelt, kes saavad teid aidata oma äriideid edukalt rakendada ja kasvatada.
Lisaks sellele, et kiirendis osalemine võib aidata ettevõttel suurendada käivet ja laiendada tegevusvaldkonda, saavad osalejad ka võimaluse luua olulisi kontakte teiste ettevõtjatega, mis võib viia uute äripartnerlusteni ja kasulike koostöövõimalusteni tulevikus.
Enda ettevõtlusesse rahastuse kaasamise ja kiirendites osalemise tipphetki ja kurve täis teekonda jagavad Carl-Robert Reidolf (Tempo Post) ja Enn Laansoo, Jr (ELMO Remote), just nagu kaardilugejad rallis – olles ise samal ajal roolis.

Google Pitching Stage programm 

Reedel, 24.05.24 kella 10.00- 15.00 (Kultuurikatla pealaval) 

Võimalus ITL-i uue kasvuprogrammi toel tutvustada enda ettevõtet Google Pitching Stage programmis.  Osaledes saab 3 minuti jooksul tutvustada oma toodet/teenust võimalikele investoritele.  
Lavale pääsukohad on piiratud!  Pileti maksumus ITS Estonia ja IKT klastri liikmetele on 200€+km. 

Ära maga võimalust maha ja registreeri juba täna siin!

Nendel kahel sündmusel osalemise eelduseks on Latitude pileti olemasolu, mille te saate osta 25% soodustusega (sooduskood ITLxL59).

* Päevakavas võib tulla muudatusi


Euroopa äriinglite võrgustiku kongress

Tutvu Latitude59-eelse üritusega, mis toimub 20.-22. mail 2024 Noblessneris (Nobeli saalis).

Estonian Business Angels Network (EstBAN) kutsub ettevõtjaid, investoreid ja idufirmade asutajaid osa saama 2024. aasta mõjukaimast riskilinvestorite kohtumisest – Euroopa äriinglite aasta kohtumisest EBAN Congress Tallinn 2024! 

Kolmepäevane üritus toimub Tallinnas 20.-22. mail Noblessneris. Euroopa äriinglite võrgustiku (EBAN) kongress on uute ideede ja võrgustiku loomise sündmus, mis toob kokku 500 Euroopa silmapaistvaimat äriinglit, ettevõtjat ja arvamusliidrit ning 50 tippesinejat. Sel aastal keskendub üritus geopoliitika, süvatehnoloogia, tehisintellekti ja küberturvalisuse valdkondade viimastele trendidele ja hetkeseisule.

Vaata lisa siin ja osta pilet Fientas.
Kasuta koodi PARTNER15, et saada -15% soodustust.
PS! Saadaval on ka EBAN Congress Tallinn + Latitude59 kombo-pilet.

Elena KirtProjektide turundusjuht+372 617 7145+372 5656 8035