Tallinn Digital Summit 2023

05. september 2023 - 06. september 2023

5. septembril toimub iga-aastane tippkohtumine Tallinn Digital Summit.

Ürituse peateema on demokraatia ja tehnoloogia vahelise suhte uuendamine, keskendudes valitsemisele ja avatud ühiskonnale.

Tippkohtumise programmi sisuks on erinevad ettekanded, paneelarutelud, esitlused tehisintellekti, jätkusuutlikkuse, küberturvalisuse ja säilenõtkuse teemadel.

TDS on live’is jälgitav:

Tänavune Tallinn Digital Summit 2023 hõlmab endas ka virtuaalset EXPO-t, et viia kokku otsustajad ettevõtetega üle maailma ning tutvustada uusimaid tooteid, teenuseid ja lahendusi, mis on seotud Euroopa Liidu algatuse «Global Gateway» viie peamise investeerimisprioriteediga: digitaalsus, kliima ja energia, transport, tervishoid, haridus ja teadusuuringud.

Eesti IKT klastrist osalevad ürituse sessioonidel ja on ka EXPO-alal väljas: BCS Koolitus, Cybernetica, Cybers, Cybexer, Digilogistika Keskus, Digital Nation, eGA, Fusebox, Helmes, Nortal, Proud Engineers, R8 TECHNOLOGIES, SK ID Solutions ja TalTech.

Tallinn Digital Summit on Eesti peaministri algatatud iga-aastane kõrgetasemeline sündmus, mis toob kokku tipp-poliitikud, arvamusliidrid, ettevõtjad ja tehnoloogiakogukonna, et juhtida tähelepanu digivaldkonna muutuste olulisusele ning käsitleda nende mõju majandusele, ühiskondadele ja riikidele. Sel aastal toimubtippkohtumine hübriidformaadis Tallinna Kultuurikatlas.