Ülemiste City Future Forum

08. september 2021 - 10. september 2021

Ülemiste City Future Forum toimub 8.-10. septembril 2021. Kolmel päeval keskendutakse ühiselt kolmele tulevikku vaatavale ja inspireerivale valdkonnale – uute ärimudelite loomine ja rakendamine, talentide avastamine ja arendamine ning roheline mõtteviis kui uus tegelikkus ja ärivõimalus.

16 aastaga on Ülemiste City kasvanud Baltikumi suurimaks ärilinnakuks ja sellest aastast ka Tallinna ja Tartu järel suuruselt Eesti kolmandaks majanduslinnaks. Linn kui start-up, kus on kokku ligi 500 tarka ja edukat ettevõtet, 13 000 talenti üle 70 eri riigist. Sellel kogukonnal on rahvusvaheline kogemustepagas ja laiahaardeline partnerite ring. Kõik see annab väärtusliku võimaluse teadmise jagamiseks – kuidas juhtida innovatsiooni ning ligi tõmmata nii raha kui talente? Kuids üheskoos luua tarka keskkonda, millest võidaks igaüks?

Lavale astub enam kui 70 esinejat, ühtekokku osaleb Future Forumi sündmustel üle 1200 inimese ligi 30 riigist. Koostöös Tallinna linnaga oleme kaasanud konverentsile nii rahvusvahelisi kui kohalikke tippettevõtteid, lendu tõusvaid start-up’e kui linnade esindajad, teadlasi kui üliõpilasi.

Nicolas Derbin (BE) – juhatuse esimees, CARIAD Estonia (Volkswagen Group)
Pool sajandit innovatsiooni tipus – kuidas on see võimalik? Mis suunas juhib turgu digitaliseerumine ja rohepööre? Ning milliseid ärivõimalusi avab see kõigile?

Dr Sebastian Pohlmann (DE) – autotööstuse ja äriarenduse asepresident, Skeleton Technologies
Kuidas juhtida innovatsiooni läbi kriisi? Milline ärimudel loob ükssarviku? Milline ärimudel hoiab ja meelitab ükssarvikuid Eestisse?

Ben Wilson (UK) – ajaloolane, The Times reporter, rahvusvahelise bestselleri autor
Miks tark linn on parim lahendus kõigile? Kuidas luua tarka kesk- ja kogukonda?

Aune Valk (EE) – psühholoog ja õppeprorektor, Tartu Ülikool
Kuidas koostöö talentide nimel on muutumas osaks ärimudelist? Miks on oluline juhtida talentide tervist? Ning kuidas luua oma talentidele tervislik ja arengut toetav keskkond?

Täpsem info kogu konverentsi sisu, sünduste ja esinejate kohta: www.futureforum.ee (täpsem info seoses Covid-19).

Lisaks konverentsile saab kaasa lüüa ka teadusampsude kiirseminaril, tuleviku EXPO-l, Fujitsu koosloome töötoas, erinevatel häkatonidel ning veel paljudel põnevatel lisasündmustel.

ITL-i ja ITS-i liikmetele piiratud arvul pileteid -30% hinnaga. Sooduskood: ÜCFF2021

Ülemiste City