Veebiseminar “Lähis-Ida liikuvuse ja transpordisektori investeerimisväljavaated” 

22. august 2024

Veebiseminar toimub 22. augustil kella 9.00-10.30.

Osale põneval veebiseminaril, kus uurime liikuvuse ja transpordi dünaamilist maastikku AÜE ja Saudi Araabia regioonides.

Registreerige veebiseminarile hiljemalt 20.08.2024 siin 

  • Veebiseminar toimub 22.08.24 kell 9.00 – 10.30 Teamsi vahendusel (registreerunutele saadame lingi vahetult enne seminari).
  • Veebiseminari viib läbi Glasgow Research and Consultingu esindaja AÜE turuekspert Vishal Pandey, kes süveneb piirkonna äritegevuse kultuurilistesse keerdkäikudesse ja pakub praktilisi teadmisi konkreetsete juhtumianalüüside kaudu.  
  • Lisaks jagavad kaks ettevõtet Eestist ja Soomest oma ekspordikogemusi regioonis. 
  • Osaledes saate võimaluse teada, kuidas äritegevus toimib Lähis-Ida regioonis, millised on tulevaste investeeringute võimalused, lisaks saab häid nippe, kuidas oma ettevõtte edule kaasa aidata. 

Veebiseminari esialgne ajakava
Kell 9.00 Veebiseminari avamine, ITS Estonia 
Kell 9.10 Liikuvuse ja transpordisektori võimalused AÜEs ja KSAs, Vishal Pandey* 
Kell 9.50 Ekspordikogemuste jagamine Eesti ettevõtte näitel
Kell 10.05 Ekspordikogemuste jagamine Soome ettevõtte näitel
Kell 10.20 Küsimused ja vastused 
Kel 10.30 Veebiseminar lõpp 

ITL-i liikmetele pakume eksperdi toetust, et laiendada oma tegevust Araabia Ühendemiraatide (AÜE) ja Saudi-Araabia turgudele. Eksperdi teenus sisaldab:

  • Listi 5-7 potentsiaalsest koostööpartnerist ja/või kliendist;
  • Vähemalt kolm B2B ja B2G kohtumist, mis on kohandatud iga ettevõtte spetsiifilistele vajadustele.

*Vishal Pandey on Dubais tegutsev turule sisenemise ja turuanalüüsi nõustaja, kes on elanud ja töötanud Ühendkuningriigis, Indias ja kogu Lähis-Idas. Varem oli ta Deloitte Consultingu Dubai büroo uuringute juht, kes kuulus meeskonda, mis vastutas strateegia ja tegevuse eest kogu Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika piirkonnas. Vishal on oma 18 aastat kestnud karjääri jooksul osalenud enam kui 1000 uuringus ja turule sisenemise projektis peamiselt Lähis-Ida ja Lõuna-Aasia piirkonnas, mis hõlmasid erinevaid tööstusharusid. Ta on juhtiv MENA turule sisenemise ja turule mineku strateegia spetsialist. Ta osaleb sageli mitmete piirkondlike ja ülemaailmsete väljaannete koostamises majanduskasvu ja turuanalüüsi, IKT, nutika liikuvuse, jaemüügi ja logistika valdkonnas. Samuti kutsutakse teda sageli esinejaks Lähis-Ida ja Lõuna-Aasia olulisematele välisinvesteeringute, innovatsiooni, kasvustrateegia ja jaemüügitööstuse konverentsidele. Praegu kuulub ta UNWTO turismiekspertide rühma. Vishalil on magistrikraad kinnisvara ja regenereerimise alal Glasgow ülikoolist. 

Veebiseminari ja nõustamisteenuseid toetatakse Euroopa Liidu kaasrahastatava Interreg Central Baltic programmi 2021-2027 projekti ISMEF raames ning teostajad on ITS Estonia ja ITS Finland.  

Elena KirtProjektide turundusjuht+372 617 7145+372 5656 8035