Kutsume konverentsile Industry 4.0 in Practice

17. aprill 2021

Tööstuse digitaliseerimise konverents Industry 4.0 in Practice toimub juba seitsmendat korda. Sündmuse korraldavad TalTech, EAS, ITL, Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, Elektroonikatööstuse Liit ning teised valdkonna juhtivad ettevõtted ja organisatsioonid. Konverents toimub 27. mail TalTech Mektorys ja viiakse läbi hübriidformaadis.

Vastavalt sel hetkel kehtivatele reeglitele võõrustatakse osa külalisi kohapeal ning ülejäänud osalevad distantsilt virtuaalsündmuste platvormi Worksup vahendusel. Eemalt osalejatele on loodud samad võimalused nagu kohapeal osalejatelegi. Nad saavad jälgida ettekandeid, esitada esinejatele küsimusi, külastada ekspot ja omavahel suhelda. Olete lahkesti palutud osalema!

Industry 4.0 in Practice konverentsi eesmärk on inspireerida ja jagada informatsiooni, kuidas tööstusettevõtete digitaliseerimise abil saavutada suuremat efektiivsust ja arendada uusi tooteid. Konverentsi pika ajaloo vältel on toimunud oluline muutus tööstusettevõtete hoiakutes ning uut infot, nõuandeid ja näiteid automatiseerimise läbiviimiseks hinnatakse aasta-aastalt üha enam. Selle kinnituseks on eelmisel aastal üle pooletuhande osaleja, kellest enamik olid tööstusettevõtete esindajad. Tänavuse konverentsi üheks läbivaks teemaks on kaksikpööre (Twin Transition) ehk digitaliseerimine järgides rohelist mõttelaadi.

Esinejad, teemad ja osalemistingimused leiate konverentsi kodulehelt. Igal ITL liikmele on üks tasuta kutse konverentsil osalemiseks, mis on saadetud ettevõtte juhile (osaleda saab virtuaalselt või füüsiliselt, olenevalt olukorrast), kus on tasuta osalemise kood. Hoidke end konverentsi uudistega kursis ka meie Facebooki lehe kaudu.

Tere tulemast Industry 4.0 in Practice konverentsile!

Korraldajad