Laupäeval toimub tennisteturniir ICT TENNIS 2013

18. aprill 2021

Laupäeval, 21. septembril toimub Tondil, Tere Tennisekeskuses Eesti IKT sektori igamehe paarismängu tenniseturniir ICT TENNIS 2013. Mängud algavad kell 10:30 keskuse sisepeaväljakutel nr 1-3. Võitjad selguvad orienteeruvalt kella 17-ks. Turniiril osalevad 18 tennisemängijat, kes on vastavalt mängutasemele jagatud paaridesse. Nii mängivad kogenud mängijad paaris koos algajatega ja see muudab turniiri põnevaks. Alagrupp

Laupäeval, 21. septembril toimub Tondil, Tere Tennisekeskuses Eesti IKT sektori igamehe paarismängu tenniseturniir ICT TENNIS 2013. Mängud algavad kell 10:30 keskuse sisepeaväljakutel nr 1-3. Võitjad selguvad orienteeruvalt kella 17-ks.

Turniiril osalevad 18 tennisemängijat, kes on vastavalt mängutasemele jagatud paaridesse. Nii mängivad kogenud mängijad paaris koos algajatega ja see muudab turniiri põnevaks.

Tiit Tammiste – Andrus Durejko

Kõigis mängudes mängitakse üks profiset (8 geimi võiduni ning vahe peab olema vähemalt 2 geimi, seisul 8-8 mängitakse tie-break 12-ni). Igas geimis seisul 40-40 mängitakse otsustav punkt ning tõrjuja pool saab valida tõrjuva mängija. Võistluste peakohtunikuks on Kristjan Pakk.

Poolfinaalidesse pääsevad alagruppide parimad ning üldarvestuses parim teise koha saanud paar. Üldarvestuses 5. ja 6. koha saanud paar mängivad omavahel 5. kohale. Poolfinaalide võitjad selgitavad finaalis välja kuldmedali omaniku ning kaotajad mängivad pronksmedalile.

Kõik huvilised on oodatud mängudele kaasa elama!

ICT TENNIS 2013 läbiviimist toetavad ITL ja Elioni Spordiklubi.