Toimus konverents Industry 5.0

16. mai 2023

Konverents Industry 5.0 tõi kokku Eesti tööstuse kogukonna ja keskendus praktilistele teemadele, mis andsid ideid ja inspiratsiooni tegutsemiseks.

Eesti tööstusettevõtetel on murrangulised ajad. Energiakriis ja väljakutsed tarneahelates tõstatavad küsimuse, kui kestlikud on meie tööstusettevõtted ja kuidas olla kohal ja konkurentsivõimeline veel ka aastate pärast. Sest kestlikkus tagab kestmajäämise.

Konverents toimus 9. korda ning sel aastal osales üle 300 valdkonna praktiku ja -eksperdi. Ettekannete salvestused, slaidid ja fotod on nüüd konverentsi kodulehel:

Selleaastase sündmuse fookuses oli kestlikkus selles laias tähenduses: Kuidas ärimudelid tulevad toime tarneahelate väljakutsetega, kas tehnoloogia on piisavalt energiasäästlik, milline on juhtide ja personali võimekus muutustega kohaneda, kuidas vastame kasvanud keskkonnanormidele, mil moel saab riik toetada tööstusettevõtete kestlikkust, kuidas tagada teadustöö järjepidev rakendamine tööstuses, kuidas on koostöös mujal kriise lahendatud.

Korraldajad