Eesti CyberTech klaster
Klastrist
Eesti CyberTech klaster, CyberHub Estonia, koondab küberturvalisuse valdkonna tippkompetentsid ja parimad praktikad.
Klaster toetab kübervaldkonna lahenduste eksporti ja aitab kasvatada klienditeadlikkust Eestis. Klaster kuulub Euroopa CyberHubs võrgustikku.
Eesti kübertehnoloogia klastri moodustavad tipptasemel küberturvalisuse toodete ja teenuste pakkujad, kes on huvitatud koostööst teiste sarnaste ettevõtetega.
Küberturvalisuse teenuse osutajad
CyberTech klastri liikmed ja nende poolt pakutavad tooted ning teenused on järgmised:
Riskijuhtimine
Organisatsioonide küberjulgeolekuohtude tuvastamine, hindamine ja leevendamine varade kaitse eesmärgil:
Küberturvalisuse koolitused ja küberhügieeni konsultatsioon
Üksikisikute ja organisatsioonide küberjulgeolekualaste pädevuste suurendamine:
Testimine
Süsteemide ja rakenduste hindamine haavatavuste tuvastamiseks ja turvalisuse parandamiseks:
Kriisijuhtimine
Küberjulgeolekuintsidentidele tõhusalt reageerimine, et minimeerida mõju ja taastada toiminguid:
Mida me teeme?
Teadlikkuse tõstmine
CyberTechi klasteri toel viime ellu küberturvalisuse alaseid harivaid ja teadlikkust tõstvaid algatusi. Loe lähemalt meie küberturvalisuse kampaaniate ja parimate tavade kohta. Peagi avaldame ka täpsema info ettevõtetele suunatud koolituste kohta.
Rahvusvaheline koostöö ja projektid
Partnerina projektis CyberHubs, mille eesmärk on tugevdada Euroopa küberjulgeolekuoskuste ökosüsteemi seitsme omavahel ühendatud sõlmpunkti loomise kaudu, tegutseb CyberHub Eesti kohaliku küberturvalisuse valdkonna innovatsiooni- ja koostöökeskusena.
Põhja-Euroopa küberturvalisuse klastri (NECC) liikmeks olemine võimendab meie jõupingutusi, pakkudes meie liikmetele paremat juurdepääsu rahvusvahelistele turgudele ja soodustades innovatsiooni piiriüleste partnerluste kaudu.
Cyber-security Excellence Hub in Estonia and South Moravia (CHESS) assotsieerunud liikmena Eestis, läbi teabe jagamise lihtsutamise ja koostöövõimaluste tutvustamise, soovime anda Eesti ettevõtetele võimaluse tegeleda sügavamalt küberjulgeolekualaste teadusuuringute ja innovatsiooniga.
Oleme avatud võimalusele osaleda ka teistes rahvusvahelistes küberturvalisuse valdkonna partnerlustes ja koostööprojektides.
Ettevõtete rahvusvahelistumise toetamine
Korraldame visiite ja osalemist rahvusvahelistel küberturvalisuse konverentsidel, et luua ning tugevdada suhteid, tutvustada parimaid praktikaid ja lahendusi nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt.
Võtame vastu küberjulgeoleku delegatsioone, kes on huvitatud sellest, kuidas Eestis asju tehakse, ja soovivad kohtuda tulevaste potentsiaalsete äripartneritega.
Küberturvalisuse tagamine
Teeme koostööd teiste seotud riiklike organisatsioonide, algatuste ja agentuuridega, et jätkuvalt tugevdada küberjulgeolekut nii riiklikul kui ka globaalsel tasandil.
Uudised
Vanemad uudised:
- 16.12.2024 ITLi liikmesettevõtted rääkisid ERRi saates “Mis värvi on majandus?” küberturvalisusest – millised on levinumad rünnakumustrid ja kuidas ennast kaitsta
- 25.10.2024 CyberHub Estonia Partners with CTF Tech for the Largest Ethical Hacking Event in the Nordics & Baltics
- 02.10.2024 Cybersecurity Awareness Month Kicks Off with Seminar at Tallinn Entrepreneurship Day
- 11.09.2024 ITL käivitas kübertehnoloogia klastri
Üritused
Osale kübertehnoloogia klastri ja meie partnerite üritustel:
Kasulikud materjalid
Kontakt
Kui soovid CyberTech klastri tegevustest osa saada, võta meiega ühendust:

Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor EACEA can be held responsible for them.